Замовити артиста C-Bool

C-Bool Офіційний сайт агента

Продюсер, діджей із Польщі підкорив світ шоу-бізнесу вибуховими хітами модних жанрів electronic, club, dance, trance, techno. Його шанувальники – росіяни, німці, австрійці, американці, навіть японці! Ми візьмемо на себе організацію свята вищого рівня, не вдаючись до послуг посередників за прийнятними цінами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста C-Bool надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Хлопчик, що народився в 1981 році, з дитинства був захоплений музикою. Увагу привертали такі мастодонти, як "Квін", "Ганс-енд-роузес", а також популярні на той час італійські диско-артисти. Після того як батьки подарували синтезатор, хлопець став складати електронні мелодії. Першими слухачами були батько, мати, однокласники, друзі. У 20 років доля пов'язала Гжегожа (справжнє ім'я) з DJs Team, Base Attack, потім був Casteam, дуетом з яким написані свіжі сингли та клубні виступи.

  Поодиноке плавання

  Дебютна робота Сі-Була – «Would You Feel» – одразу потрапила у радіоефір, ТБ, зазвучала у плеєрах, піднявшись до вершин музпарадів. Похвали отримав другий самостійний твір – «In My Heart», а перший випущений вініл розійшовся великими тиражами. Виконавець допомагає молодим талантам знайти свій шлях життя, продовжує спільно виступати із зірками. Нові теми підривають танцпідлоги та радіостанції. Гастролювати воліє з сім'єю, що складається з дружини та двох дітей.

  Відомі композиції:

  1. "Catch You";
  2. "Wonderland";
  3. "Magic Symphony";
  4. "Never Go Away";
  5. "Block So Strung Out";
  6. "Body & Soul".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати C-Bool

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на C-Bool

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна C-Bool вказана для ознайомлення. Остаточний прайс C-Bool залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар C-Bool для вашого свята.

Видео C-Bool

Як замовити виступ C-Bool? Щоб замовити виступ C-Bool на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу C-Bool.

Ми рекомендуємо запрошувати C-Bool до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення C-Bool на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ C-Bool у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский