Замовити артиста Calvin Harris

Calvin Harris Офіційний сайт агента

Семпли з енергетикою шотландського віскі від ді-джея Calvin Harris офіційний сайт концертного агента на святковому дійстві, корпоративній вечірці, весільному святкуванні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Calvin Harris надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Calvin Harris

  Модний діджей, талановитий музикант, успішний продюсер Calvin Harris народився під ім'ям Адам Річард Вайлс 17 січня 1984р. у колоритному місті Дамфрісі на півдні Шотландії. З дитячих років Келвін Харріс закохався у світ електроніки та її звуків. Електронна музика захопила Calvin Harris своєю новизною та можливістю проводити музичні експерименти зі звучанням. З 1999 року в домашніх умовах Келвін Харріс записує всілякі демо-варіації електронного звуку. Прихильність удачі посміхнулася Calvin Harris випуском «Prima Facie label» двох його пісень «Da Bongos» та «Brighter Days» вініловим форматом у 2002 році. 2006 рік проходить під знаком відкриття нової DJ-зірки Calvin Harris в соціальних мережах MySpace. Дебютний альбом "Created Disco" з композиціями "Acceptable in the 80s" та "The Girls" приніс Келвіну Харрісу золото першості в британському Top10 2007-го року. Наступне студійне затворництво Calvin Harris завершилося випуском 17 серпня 2009 року другого сингл-пласту «Ready for the Weekend», який стрімголов злітає на 1-у позицію «UK Album Charts». Келвін Харріс стає модним автором та успішним продюсером для співачки Кайлі Міноуг, реп-виконавця Dizzee Rascal. У 2011-му році записує пісню «We Found Love» у дуеті з американською поп-співачкою Ріанною. Calvin Harris офіційний сайт концертного агента виступає з аншлоговими концертами під час гастрольних турів Великобританією та Францією, Ірландією та Голландією, США та ін., проповідуючи свій улюблений світ електронної музики.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Calvin Harris

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Calvin Harris

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Calvin Harris вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Calvin Harris залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Calvin Harris для вашого свята.

Видео Calvin Harris

Як замовити виступ Calvin Harris? Щоб замовити виступ Calvin Harris на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Calvin Harris.

Ми рекомендуємо запрошувати Calvin Harris до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Calvin Harris на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Calvin Harris у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский