Замовити артиста Carmine Sorrentino

Carmine Sorrentino Офіційний сайт агента

Запальні ритми та святкова атмосфера – все це подарує Carmine Sorrentino. Італійський діджей проживає в Монако і кожен вікенд організовує шоу. Якщо ви хочете, щоб артист виступив на корпоративі, ми допоможемо вам запросити його. Потрібно сказати, що замовлення такого заходу пройде без додаткових націнок та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Carmine Sorrentino надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Народжений в Італії

  Кармін народився в Італії в передмісті Сорренто. Саме тому він і взяв такий псевдонім. Зі студентських часів його приваблювало клубне життя міста. Тому свою подальшу кар'єру він вирішив будувати, стоячи за діджейським пультом. Спочатку це були невеликі клуби з мінімальною відвідуваністю. Потім Carmine вдалося записати свій перший великий хіт Cube Guyz. Шлягеру вдалося отримати ротацію не тільки на локальних радіостанціях. Пісня просочилася на французькі ефіри, а потім дісталася і Монако.

  Зліт кар'єри

  Тепер Sorrentino вже не був ремісником, який заробляє на хліб у дешевих місцях для розваг. Карміне покликали на виступ до головного клубу Монако. Поступово його статус зірки, що діє, переріс в «офіційну особу» Джиммі Клаба. Тепер як місцеві, так і приїжджі жителі приїжджали не так у цей клуб, як на сет від самого Carmine Sorrentino. Артист має у своєму репертуарі як оригінальні треки, так і ремікси на найпопулярніші пісні минулих років. Більшість з них мають локальну популярність у Європі:

  • One Night At Jimmyz
  • Panorama Lounge;
  • It's A Fine;
  • Binary Finary;
  • Dubai Dinner.

  Запросіть артиста на свій захід та отримайте безліч позитивних емоцій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Carmine Sorrentino

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Carmine Sorrentino

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Carmine Sorrentino вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Carmine Sorrentino залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Carmine Sorrentino для вашого свята.

Видео Carmine Sorrentino

Як замовити виступ Carmine Sorrentino? Щоб замовити виступ Carmine Sorrentino на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Carmine Sorrentino.

Ми рекомендуємо запрошувати Carmine Sorrentino до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Carmine Sorrentino на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Carmine Sorrentino у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский