Замовити артиста Claptone

Claptone Офіційний сайт агента

Загадковий геній у золотій масці ді-джей Claptone переверне вашу свідомість за один неймовірний танцювальний вечір. Шанувальники мелодійної, чарівної та прогресивної манери виконання Клептона належать до різних віків та соціальних верств. Тому ваша вечірка сподобається всім, хто братиме в ній участь.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Claptone надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Ді-джей Клептон народився 16 жовтня 1984 року у Німеччині. Він буквально увірвався до зіркового пантеону зі своїм дебютним альбомом Charmer, а одна з перших його робіт Cream (Original Mix) стала справжнім хітом. Виконавець відомий у шанувальників хаус-музики. Відрізняється неймовірною мелодійністю композицій у стилі тек-хаус. Автор непередбачуваних шедеврів клубної класики займається також продюсерською діяльністю. За словами, він поєднує закони жанрів – людського соулу і людського хауса. Під час гастролей ви переконаєтеся, що йому це блискуче вдається.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Claptone

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Claptone

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Claptone вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Claptone залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Claptone для вашого свята.

Видео Claptone

Як замовити виступ Claptone? Щоб замовити виступ Claptone на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Claptone.

Ми рекомендуємо запрошувати Claptone до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Claptone на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Claptone у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский