Замовити артиста David Guetta

David Guetta Офіційний сайт агента

Девід Гетта — успішний музичний продюсер і один із найбільш затребуваних діджеїв у світі. Запрошення зірки такого рівня перетворить будь-який захід на яскраве свято танцювальної музики. Ми співпрацюємо з музикантом та гарантуємо його участь у вашому проекті за реальною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста David Guetta надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчості

  Девід Гетта народився у Франції у 1967 році. Він розпочав свій творчий шлях як діджей у паризьких клубах. Згодом, своєрідний стиль робить його найпопулярнішим клубним музикантом Парижа. David виступає зі своєю власною програмою на кращих танцювальних майданчиках міста: Pink Paradise, Folie's Pigalle, Batataclan. На початку 90-х він записує свої перші сингли у співпраці з іншими виконавцями.

  Пік популярності

  Вихід успішного диску Just a Little More Love на початку 2000-х – це результат спільної роботи з американським музикантом Крісом Віллісом. Ця студійна робота зробила Девіда відомим у всьому світі. Його творчість вийшла на новий рівень за межі клубних вечірок. Девід співпрацює із найзнаменитішими світовими артистами, продюсує вихід альбомів, створює свої фірмові ремікси. У скарбничці його нагород — Греммі, Billboard, MTV та звання найкращий діджей у світі.

  Де виступає діджей

  Девід Гетта – хедлайнер багатьох музичних фестивалів. Він виступає із сольними концертами на великих сценах, а також на клубних вечірках та приватних заходах. Трек-лист найпопулярніших композицій:

  • "Little Bad Girl";
  • "Love Is Gone";
  • "Without You";
  • "Sweet";
  • "She Wolf".

  David Guetta – майстер грандіозних шоу. Величезна сцена, ідеальний звук, лазери, дим у поєднанні з неймовірною атмосферою сучасної танцювальної музики – все це є на концерті уславленого діджея.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати David Guetta

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на David Guetta

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна David Guetta вказана для ознайомлення. Остаточний прайс David Guetta залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар David Guetta для вашого свята.

Видео David Guetta

Як замовити виступ David Guetta? Щоб замовити виступ David Guetta на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу David Guetta.

Ми рекомендуємо запрошувати David Guetta до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення David Guetta на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ David Guetta у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский