Замовити артиста David Vendetta

David Vendetta Офіційний сайт агента

David Vendetta – це діджей родом із Франції. Він радує своїх фанатів чудовою танцювальною музикою вже понад 10 років. Сьогодні він пізнаваний у всьому світі, у нього є своя радіопередача, клубна вечірка, престижні нагороди.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста David Vendetta надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  У Давида Папаруссо (так звати діджея) все почалося з самостійного складання ударної установки у віці 12 років. Коли підліток дізнався про існування електронної музики, він переключився на неї. Кумирами артиста були Depeche Mode та Жан Мішель Жарр. Переїзд до Парижа у свідомому віці з рідного містечка Лонгві змінив життя діджея. Тут він випускає трек "Love To Love You Baby", що став у 2006 році справжнім хітом і приніс Вендетті світову славу. Його перший альбом "Rendez Vous", що вийшов роком пізніше, остаточно підкорив публіку. У 2007 році отримав нагороду «NRJ Music Awards 2007» як найкращий діджей із Франції. Виступ David Vendetta – чудовий варіант для вечірки. Він зможе запалити натовп, зробивши так, щоб у залі танцював практично кожен.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати David Vendetta

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на David Vendetta

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна David Vendetta вказана для ознайомлення. Остаточний прайс David Vendetta залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар David Vendetta для вашого свята.

Видео David Vendetta

Як замовити виступ David Vendetta? Щоб замовити виступ David Vendetta на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу David Vendetta.

Ми рекомендуємо запрошувати David Vendetta до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення David Vendetta на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ David Vendetta у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский