Замовити артиста DISCIPLES

DISCIPLES Офіційний сайт агента

DISCIPLES – гурт із трьох англійських музикантів, яскравих представників андеграундної сцени Британії з 2013 року. Виконують треки у стилі deep house, поп-музика зустрічається рідко. Їхня специфічна особливість – це свіже та оригінальне звучання, незвичайна подача та особливе бачення музики.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста DISCIPLES надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія тріо DISCIPLES

  Музиканти працюють у жанрі електронної музики (стиль deep house). Перший альбом 2013 вийшов на лейблі New State Music. Релізом зацікавився DJ Target, він уперше познайомив публіку із треком на BBC Radio 1Xtra. Успішним синглом є They Don't Know 2015 року. Він отримав підтримку знаменитого Pete Tong та став всесвітньо відомим. DISCIPLES виступають на вечірках та фестивалях, святах та закритих заходах. Їхню творчість цінують шанувальники якісної електронної музики. Івенти приваблюють шанувальників європейської андеграундної сцени.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати DISCIPLES

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на DISCIPLES

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна DISCIPLES вказана для ознайомлення. Остаточний прайс DISCIPLES залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар DISCIPLES для вашого свята.

Видео DISCIPLES

Як замовити виступ DISCIPLES? Щоб замовити виступ DISCIPLES на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу DISCIPLES.

Ми рекомендуємо запрошувати DISCIPLES до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення DISCIPLES на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ DISCIPLES у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский