Замовити артиста dj Dune

dj Dune Офіційний сайт агента

dj Dune — один із учасників популярного німецького гурту Dune. Справжнє ім'я Олівер Фронінг, саме він продовжив справу колективу, який раптово розпався 9 років тому. Жанр: рейв, нappy hardcore. Якщо у вас свято, і ви хочете зробити його незабутнім – звертайтеся до нас у букінг-агентство BnMusic. Ми запросимо зірку без посередників та переплат на ваш захід!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста dj Dune надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Цікаві факти

  Колектив був створений у 1995 році, до нього, крім Олівера, входили — Йєнс Отріх, Бернд Бургоф, Верена Фон Штренге. Перша пісня «Hardcore Vibes» вийшла того ж року і зайняла вершини хіт-парадів світу, подарувавши музикантам популярність. Через 5 років пішла з групи солістка Верена, після чого концертну діяльність довелося припинити. Відтепер Олівер став продовжувачем напряму музикантів та назвав себе dj Dune. За час існування зірки змогли подарувати слухачам шість платівок. Ще два альбоми не змогли порадувати публіку — «5» не було записано до кінця, а «Reunion» було заборонено судом, тому що до нього входила пісня з нецензурною лексикою та двозначним ставленням до людства. Артиста можна запросити на різні заходи, формат виступу дозволяє чудово вписатись у:

  • корпоративні вечори;
  • молодіжні вечірки;
  • міські заходи;
  • фестивалі.

  Хоч артист практично не виходить до зали, він активно спілкується із глядачем зі сцени, роблячи вечір справжнім святом. На концертах завжди звучать пісні минулих років:

  • Keep the secret;
  • Rainbow to the stars 2003;
  • Nothing compares 2 U;
  • Can't Stop Raving;
  • Million miles from home.

  dj Dune – музика вічна!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати dj Dune

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на dj Dune

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна dj Dune вказана для ознайомлення. Остаточний прайс dj Dune залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар dj Dune для вашого свята.

Видео dj Dune

Як замовити виступ dj Dune? Щоб замовити виступ dj Dune на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу dj Dune.

Ми рекомендуємо запрошувати dj Dune до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення dj Dune на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ dj Dune у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский