Замовити артиста Dj Jazzy Jeff

Dj Jazzy Jeff Офіційний сайт агента

Dj Jazzy Jeff – професійний діджей, що працює в стилях реп та RnB. Він став відомий завдяки ролі важкого підлітка у серіалі «Принц із Беверлі Хіллз», яка перетворила його на зірку світового масштабу. Якщо ви хочете, щоб цей виконавець виступив у вашому нічному клубі, на фестивалі, дні міста чи урочистому заході, зверніться до нашої агенції, і ми допоможемо організувати його приїзд, починаючи від проведення переговорів та закінчуючи виконанням усіх умов райдера.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Dj Jazzy Jeff надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Кар'єра діджея

  Перший свій професійний трек під назвою Bust the Move діджей записав, коли йому було 20 років. Широку популярність артист отримав після участі у записі великої теми серіалу The Fresh Prince of Bel-Air, де він знявся в одній із головних ролей. Познайомившись з Вілл Смітом, вони створили спільний проект, багато синглів якого стали золотими, а такі хіти як Parents just don't understand і Summertime завоювали «Греммі».

  Інша діяльність

  Dj Jazzy Jeff є не лише успішним діджеєм. У його послужному списку зйомки в кількох серіалах, а також продюсерська робота з відомими виконавцями як Eminem, the Roots,Talib Kweli.

  Виступ

  Формат виступу диск-жокея – мережева програма, під час якої звучать сучасні та класичні хіти у стилях хіп-хоп, рнб, реп. Мікс також може включати і найвідоміші композиції артиста:

  • Boom shake the room;
  • Summertime;
  • Parents just don't understand;
  • Shake it of;
  • Головна тема серіалу «Принц із Беверлі Хіллз»;
  • I think i can beat Mike Tyson;
  • Jeff's Theme.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Dj Jazzy Jeff

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Dj Jazzy Jeff

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Dj Jazzy Jeff вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Dj Jazzy Jeff залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Dj Jazzy Jeff для вашого свята.

Видео Dj Jazzy Jeff

Як замовити виступ Dj Jazzy Jeff? Щоб замовити виступ Dj Jazzy Jeff на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Dj Jazzy Jeff.

Ми рекомендуємо запрошувати Dj Jazzy Jeff до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Dj Jazzy Jeff на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Dj Jazzy Jeff у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский