Замовити артиста DJ Snoopadelic

DJ Snoopadelic Офіційний сайт агента

DJ Snoopadelic – ще один псевдонім Кевіна Кордозара Бродуса, відомого як Snoop Dogg. Під ім'ям Snoopadelic артист виступає як діджей.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста DJ Snoopadelic надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  За 26-річну музичну кар'єру Snoop Dogg записав понад 15 альбомів, перший з яких був визнаний найкращою збіркою реп-композицій. Також він записує збірки з багатьма відомими американськими виконавцями, яких уже 7 найменувань. Популярність Snoop Dogg не згасає, багато організаторів музичних заходів вважають за честь запросити зірку на концерт.

  Композиції, визнані найкращими

  1. MOREWESTCOAST MIXX SHIIT.
  2. Brace Yourself M.
  3. Realnigga Shiitmixx.
  4. I Know A Place.
  5. 12 Goin Gorilla.

  Особливості виступу

  Формат музиканта дозволяє запросити зірку на такі заходи:

  • корпоративні свята;
  • дні народження;
  • фестивалі;
  • міські урочистості.

  Репер будує свої концерти на тісному спілкуванні з глядачами, вже з перших хвилин відчувається зростання загального настрою публіки.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати DJ Snoopadelic

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на DJ Snoopadelic

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна DJ Snoopadelic вказана для ознайомлення. Остаточний прайс DJ Snoopadelic залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар DJ Snoopadelic для вашого свята.

Видео DJ Snoopadelic

Як замовити виступ DJ Snoopadelic? Щоб замовити виступ DJ Snoopadelic на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу DJ Snoopadelic.

Ми рекомендуємо запрошувати DJ Snoopadelic до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення DJ Snoopadelic на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ DJ Snoopadelic у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский