Замовити артиста Dj Tiga

Dj Tiga Офіційний сайт агента

Вечірка з танцями у клубі під супровід знаменитості? Без проблем! Як щодо жанру електроклеш та dj Tiga? Замовте участь клубмейкерів світового рівня в корпоративі через наш сайт. Про нього будуть говорити роки!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Dj Tiga надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Хто такий dj Tiga?

  Зірка рейв-вечірок, на який чекають у клубах усього світу, Тіга Джеймс Сонтаг уродженець міста Монреаль у Канаді. Ще під час навчання у престижній школі він удвох із батьком ходив рейв-заходами свого рідного міста. Початок 90-их зустрів, активно просуваючи танцювальні вечори.

  Різнобічна особистість

  Виконавець жанру електроклеш створив власну студію звукозапису у 1994, лейбл Turbo Recordings – 1998. Став відомий як dj та продюсер. Його фірмова манера із реп-інтонаціями на тлі танцювальних ритмів отримала відгук у шанувальників поп-музики. Випустивши альбом Sexor і, здобувши нагороду за найкращий танцювальний запис року у 2007 році, Тіга буквально підірвав танцпідлоги найпопулярніших клубів, став зіркою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Dj Tiga

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Dj Tiga

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Dj Tiga вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Dj Tiga залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Dj Tiga для вашого свята.

Видео Dj Tiga

Як замовити виступ Dj Tiga? Щоб замовити виступ Dj Tiga на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Dj Tiga.

Ми рекомендуємо запрошувати Dj Tiga до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Dj Tiga на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Dj Tiga у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский