Замовити артиста Duck Sauce

Duck Sauce Офіційний сайт агента

Дак Соус – американо-канадський дует виконавців музики у стилі хаус, ню-диско. Члени колективу – американець Арманд Ван Хельден та канадець а-Трак. Обидва ді-джеї з великим послужним списком та армією шанувальників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Duck Sauce надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Duck Sauce – історія дуету

  Музичний колектив утворено у 2009 році. Вже 15 липня 2010 року випускається дебютний альбом гурту, який негайно посів перше місце в американських та міжнародних чартах.

  Топ-сингли та треки Дак Соус

  Найкращим музичним треком 2010 року у виконанні Duck Sauce став трек "Барбара Стрейзанд", названий на честь однойменної німецької виконавиці. Після виходу треку DuckSauce запрошують як ді-джеї на радіо Великобританії, Ірландії, Норвенії, Австрії, Румунії і навіть Південній Африці. Duck Sauce виступають на вечірках, на ювілеях, на весіллях, у нічних клубах та заходах закритого типу. Дивовижна танцювальна музика не залишає нікого байдужим.

  Запрошення Duck Sauce на корпоратив

  Будучи офіційними менеджерами Duck Sauce, наш тур-менеджер із задоволенням організує виступ колективу на майбутньому корпоративному заході. Наші клієнти можуть самостійно вибрати трек-лист. Великим попитом користуються такі композиції:

  • "Barbra Streisand"
  • "Big Bad Wolf"
  • "Ring Me"

  Офіційний менеджер Duck Sauce

  Цікаву інформацію щодо замовлення клієнт отримує в режимі он-лайн. Наша агенція організовує подію від "а" до "я", володіючи необхідними відомостями для втілення святкового дійства.

  Як замовити виступ Duck Sauce

  Для замовлення виступу Дак Соус на весілля, або іншу приватну вечірку повідомте дату події, передбачуваний бюджет та музичні уподобання. Замовляючи музикантів у подарунок, головне не помилитись. Співробітники оформлюють замовлення, консультують з незрозумілих позицій та відповідають на запитання. Завдяки нам ваші гості гідно оцінять виявлену турботу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Duck Sauce

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Duck Sauce

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Duck Sauce вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Duck Sauce залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Duck Sauce для вашого свята.

Як замовити виступ Duck Sauce? Щоб замовити виступ Duck Sauce на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Duck Sauce.

Ми рекомендуємо запрошувати Duck Sauce до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Duck Sauce на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Duck Sauce у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский