Замовити артиста Duke Dumont

Duke Dumont Офіційний сайт агента

Duke Dumont – це один із найвідоміших діджеїв усієї планети, чиє вміння створювати енергійні біти можна без докорів совісті назвати мистецтвом. З нашою допомогою Дюк Дюмон може стати вашим гостем!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Duke Dumont надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Duke Dumont

  Дюк Дюмон народився в Лондоні 1982-го року. Справжнє ім'я уславленого музичного продюсера, діджея, реміксера та власника власного лейблу – Адам Дімент. Любов до музики, а особливо – до її міксування – юний Duke Dumont виявляв із самого дитинства. Проте спочатку він не сприймав свою пристрасть всерйоз, тому після закінчення школи з успіхом вступив до університету. Однак у 2004-му році Дюк ухвалив рішення присвятити себе музиці та кинув навчання, зайнявшись створенням рінгтонів.

  Всесвітньо відомий діджей Duke Dumont як почесний гість на вашому святі

  Незабаром Duke Dumont почав перемагати на різних музичних конкурсах та записувати невеликі платівки, які демонстрували його безперечний талант. Також Дюк Дюмон виконував ремікси для композицій відомих артистів. У 2011-му році Duke Dumont переїхав до Хартфордшира і вирішив сфокусуватися вже не на реміксах, а на створенні власних композицій. І в 2013 році він нарешті зумів досягти світової слави: всі чарти планети підірвав його хіт «Need U (100%)», який був записаний разом з вокалісткою Еймі. З того часу Duke Dumont встиг випустити чимало інших успішних робіт, а також звикнути до постійних гастролей. Тому ми, офіційний сайт концертного агента Дюк Дюмон, радо пропонуємо вам можливість запросити артиста до себе на свято: на Новий Рік, на весілля, на ювілей, на бенкет, на творчий вечір або, приміром, на корпоратив. Прямі контакти Дюк Дюмон дозволяють нам завжди знаходити вільні дати у напруженому гастрольному графіку музиканта для наших клієнтів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Duke Dumont

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Duke Dumont

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Duke Dumont вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Duke Dumont залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Duke Dumont для вашого свята.

Видео Duke Dumont

Як замовити виступ Duke Dumont? Щоб замовити виступ Duke Dumont на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Duke Dumont.

Ми рекомендуємо запрошувати Duke Dumont до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Duke Dumont на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Duke Dumont у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский