Замовити артиста Erick Morillo

Erick Morillo Офіційний сайт агента

Ерік Морілло – американський продюсер, діджей, музикант колумбійського походження. Його виступи відзначаються своєрідним стилем, енергетикою, чудовою технікою. Зверніться до нашої агенції, щоб замовити артиста для вашого свята. Ми проведемо захід у будь-якому форматі без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Erick Morillo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях

  Erick Morillo (р.1971) ріс у Колумбії та Нью-Джерсі, на стику двох музичних культур — латиноамериканська музика, реггі та хіп-хоп. Це вплинуло формування його музичних уподобань, створило характерний творчий стиль.

  Музичні досягнення

  Визнанням таланту Еріка стала композиція The New Anthem у проекті Reel 2 Real. Але світову славу, успіх, багатство автору приніс “I Like To Move It”. Він відомий широкому загалу за мультфільмом «Мадагаскар». Цей сингл став золотим та платиновим у Європі.

  Кар’єра продюсера

  У 1997 році було створено лейбл під назвою “Subliminal Records”. За версією Music Awards, він став «Лейблом року 2000». Ерік брав участь у багатьох творчих проектах, створював ремікси на композиції зірок рок та поп-музики, продюсував молодих виконавців.

  Erick Morillo сьогодні

  Діджеєм Ерік Морілло виступає в багатьох країнах, запалюючи танцпідлоги великих фестивальних майданчиків і нічних клубів. Щоразу його виступ набуває нових відтінків і нюансів, але ви незмінно почуєте найкраще, що створив музикант:

  • “I Like To Move It”;
  • “I Feel For You” (Боб Сінклер);
  • “I’m Your Baby Tonight” (Уітні Х’юстон);
  • “Sexual Revolution” (Мейсі Грей);
  • “Red Alert” (Basement Jaxx).

  Якщо ви шанувальник електронної музики, то запросити діджея на день народження, корпоратив чи зустріч друзів – ідеальний варіант. Ерік перетворить будь-яке ваше свято на запальну клубну вечірку.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Erick Morillo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Erick Morillo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Erick Morillo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Erick Morillo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Erick Morillo для вашого свята.

Як замовити виступ Erick Morillo? Щоб замовити виступ Erick Morillo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Erick Morillo.

Ми рекомендуємо запрошувати Erick Morillo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Erick Morillo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Erick Morillo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский