Замовити артиста Feder

Feder Офіційний сайт агента

Діджей Feder – популярний французький діджей, який народився у Ніцці, але вирішив будувати свою кар'єру у Парижі. Виконавець працює у жанрі deep house, тому запросити DJ Feder на захід прагнуть усі шанувальники цього музичного спрямування!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Feder надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Dj Feder

  Популярний DJ Feder (справжнє ім'я Hadrien Federiconi) народився Ніцце, але згодом переїхав до Парижа, адже у столиці більше можливостей для творчої людини. Популярність прийшла до DJ після його треку Sixto, який був реміксом пісні фолк-музиканта Rodriguez. Після успішного треку діджей був помічений, за цим був контракт з відомою американською звукозаписною компанією. Але гучну славу діджей здобули після виходу треку Goodbye, в якому вокальну партію виконала співачка Lyse. Трек протягом довгого часу займав верхні рядки в чартах, також він потрапив у ТОП 10 на iTunes, а виконавця було визнано найкращим французьким DJ 2015! Сьогодні ця зірка активно займається гастрольною діяльністю, тож замовити DJ Feder на корпоратив можна у будь-якій країні світу. І ви можете не шукати офіційного сайту агента DJ Feder або його контактів, адже набагато простіше замовити організацію його концерту в нашому букінговому агентстві.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Feder

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Feder

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Feder вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Feder залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Feder для вашого свята.

Видео Feder

Як замовити виступ Feder? Щоб замовити виступ Feder на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Feder.

Ми рекомендуємо запрошувати Feder до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Feder на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Feder у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский