Замовити артиста Frederic Beigbeder

Frederic Beigbeder Офіційний сайт агента

Якщо Ви шукаєте зірку на свій захід, але кандидати не досить хороші, Фредерік Бегбедер – той, хто Вам потрібний. Популярний французький письменник, автор гучних бестселерів, епатажний шоу-мен та модний ді-джей знає, як розворушити будь-яку публіку! Запалити вечірку, запросивши на неї улюбленого артиста, можна звернувшись до наших агентів. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте найкраще шоу та відмінний настрій, а також економите на посередниках.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Frederic Beigbeder надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  З чого все починалося

  Бегбедер робив перші кроки кар'єрними сходами в невеликому рекламному агентстві. Він змалку любив книги і не помилився, коли почав писати їх сам. Перші романи викликали захоплення читачів та прославили автора на весь світ, закріпивши за ним титул скандаліста та провокатора.

  Успіх у ді-джеїнгу

  Своєрідні ді-джей мережі багатогранного письменника полюбилися богемі Москви, Львова та Києва, куди він часто повертається донині. Із завидною регулярністю письменник з'являвся у столичних клубах у період із 2010 по 2016 рік. Інші види діяльності Талановита людина талановита у всьому.

  Фредерік Бегбедер досяг успіху в багатьох сферах:

  • Написання віршів та прози;
  • Публіцистика;
  • Критика;
  • реклама;
  • Зйомки у кіно;
  • Музика та ін.

  Де його шукати?

  Побачити письменника за вертушками можна раз на пару років, потрапивши на вечірку в один із модних московських чи українських клубів. Якось він грав у Самарі, і невідомо куди його занесе. Тим, хто не хоче чекати, випала унікальна нагода запросити Фредеріка відіграти сет на приватному заході будь-якого рівня.

  Музичні вподобання

  Фредерік Бегбедер є шанувальником рок-музики 60-х – 80-х років. На його виступах можна почути божевільні mash-up'и з пісень Beatles, Cure, Rolling Stones, Elton John, Who, Michael Jackson та багатьох інших. Фредерік Бегбедер має безліч талантів, харизму і почуття гумору, він чудово відчуває зал і вміє створювати настрій. Тому його присутність на Вашому святі потрібна.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Frederic Beigbeder

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Frederic Beigbeder

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Frederic Beigbeder вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Frederic Beigbeder залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Frederic Beigbeder для вашого свята.

Видео Frederic Beigbeder

Як замовити виступ Frederic Beigbeder? Щоб замовити виступ Frederic Beigbeder на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Frederic Beigbeder.

Ми рекомендуємо запрошувати Frederic Beigbeder до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Frederic Beigbeder на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Frederic Beigbeder у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский