Замовити артиста Freemasons

Freemasons Офіційний сайт агента

Електронний колектив із англійського міста Брайтон, який захопив танцювальні майданчики не лише Великобританії, а й усієї Європи. Музиканти спеціалізуються на реміксах відомих треків, а також створенні власних композицій. Ми готові організувати їхній виступ без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Freemasons надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Перші кроки та клубний успіх

  Перші треки два молоді хлопці випустили у 2005 році, проте вони не завоювали кохання публіки. Далі було вирішено зосередитись на реміксах, і ця тактика принесла успіх. Массони переосмислили композицію When the Heartache Is Over Тіни Тернер і відразу стали бажаними гостями танцювальних майданчиків. Наступного року дует випустив не менш хітовий сингл "Rain Down Love", а через деякий час "Масони" буквально підірвали індустрію реміксом на "Heartbreak" відомої британської співачки Софі Елліс-Бекстор. Зараз саме ця композиція у виконанні Freemasons є найбажанішою, проте й інші сучасніші роботи колективу припали до душі до смаку.

  Атмосфера на виступах гурту

  Популярність «Масонів» зовсім не вичерпалася, і команда продовжує влаштовувати свято у різних європейських містах. Група стає гостем великих фестивалів та маленьких корпоративних заходів, де контакт із аудиторією стає ще більш відчутним. Публіка після одного виступу Freemasons прагне поповнити свій плейлист новими треками бенду, які набувають статусу саундтреку нестримних веселощів.

  Відомі треки:

  • Heartbreak;
  • Rain Down Love;
  • This Time Baby;
  • Believer;
  • Uninvited.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Freemasons

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Freemasons

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Freemasons вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Freemasons залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Freemasons для вашого свята.

Видео Freemasons

Як замовити виступ Freemasons? Щоб замовити виступ Freemasons на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Freemasons.

Ми рекомендуємо запрошувати Freemasons до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Freemasons на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Freemasons у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский