Замовити артиста Gaullin

Gaullin Офіційний сайт агента

Gaullin – литовський діджей та продюсер. Музикант працює у жанрі дип-хаус, формуючи свій власний фірмовий стиль — меланхолійний та похмурий, але дуже танцювальний. Якщо ви хочете організувати вечірку в клубному стилі, ми із задоволенням допоможемо вам запросити модного діджея і перетворити ваше свято на яскраву подію, що запам'ятовується. Найкращі умови та ціни – у нашому агентстві BnMusic.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gaullin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Лінас Гаудутіс, справжнє ім'я діджея, народився у невеликому литовському місті Паневежисі у 1998 році. Танцювальною електронною музикою захопився у віці 12 років. Свій творчий шлях розпочав із випуску синглів на музичних онлайн-платформах у мережі інтернет. У 2018 році вийшов альбом "Wonder". Під враженням від творчості американського хіп-хоп музиканта XXXTentacion створив кавер-версію його композиції Moonlight. Сингл став платиновим та золотим у багатьох європейських країнах.

  Участь музиканта у заходах

  Виступ Gaullin ідеально підходить для клубів та дискотек. Ви можете запросити діджея як гостя на день народження, ювілей, новий рік, приватну чи корпоративну вечірку — талановитий DJ може запалити будь-який танцпол та підкорити найвибагливішу публіку. Сет-лист виступу:

  • Step Back;
  • Friend;
  • Talk to Me;
  • Leave the World;
  • I Can See;
  • Sweater Weather.

  Захід за участю литовського діджея – це свято драйву та емоцій, відмінний звук та атмосферна музика. Gaullin добре відчуває настрій публіки та задає заходу правильний тон своїми треками.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gaullin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gaullin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gaullin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gaullin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gaullin для вашого свята.

Видео Gaullin

Як замовити виступ Gaullin? Щоб замовити виступ Gaullin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gaullin.

Ми рекомендуємо запрошувати Gaullin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gaullin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gaullin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский