Замовити артиста Gianluca Vacchi

Gianluca Vacchi Офіційний сайт агента

Gianluca Vacchi – італійський бізнесмен, блогер, танцюрист і музикант, якого в російському сегменті інтернету називаю «танцювальним мільйонером». Про нього знають у будь-якому куточку світу, а люди, які вирішують замовити на свято Джанлука Ваккі, залишаються в захваті від шоу!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gianluca Vacchi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Gianluca Vacchi

  Народився Джанлука Ваккі у сім'ї успішного бізнесмена, закінчив економічний факультет, понад 25 років займався сімейним бізнесом, а потім вирішив зайнятися творчістю. Мільйони шанувальників почали шукати в мережі контакти Gianluca Vacchi після того, як він почав викладати в Instagram відео зі своїми танцями. Сьогодні шоумен їздить по всій земній кулі з діджей-сетами та танцями, а його поява на заході означає лише одне: вечірка буде дійсно гарячою та динамічною!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gianluca Vacchi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gianluca Vacchi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gianluca Vacchi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gianluca Vacchi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gianluca Vacchi для вашого свята.

Видео Gianluca Vacchi

Як замовити виступ Gianluca Vacchi? Щоб замовити виступ Gianluca Vacchi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gianluca Vacchi.

Ми рекомендуємо запрошувати Gianluca Vacchi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gianluca Vacchi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gianluca Vacchi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский