Замовити артиста Giolì & Assia

Giolì & Assia Офіційний сайт агента

Giolì & Assia — італійський дует у жанрі техно, хаус, інді та сучасної танцювальної музики. Своїм унікальним поєднанням електронної музики із приємним вокалом та звучанням аналогових інструментів вони підкорюють публіку не лише на клубних вечірках, а й на найбільших фестивалях світу. Виступ популярного колективу стане яскравою подією на вашому заході. Ми співпрацюємо з артистами та гарантуємо найкращі умови та ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Giolì & Assia надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Giolì & Assia

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Giolì & Assia

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Giolì & Assia вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Giolì & Assia залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Giolì & Assia для вашого свята.

Видео Giolì & Assia

Песни Giolì & Assia

Як замовити виступ Giolì & Assia? Щоб замовити виступ Giolì & Assia на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Giolì & Assia.

Ми рекомендуємо запрошувати Giolì & Assia до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Giolì & Assia на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Giolì & Assia у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский