Замовити артиста Guy Gerber

Guy Gerber Офіційний сайт агента

Guy Gerber – на сьогоднішній день це найвідоміший і затребуваний ізраїльський діджей. Жанр – техно. Унікальність артиста полягає у незвичайній формі виступів на підземній сцені. Бажаєте зробити зі свого заходу справжню супер дискотеку? Наше агентство допоможе запросити зірку на будь-яке свято без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Guy Gerber надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Музична кар'єра артиста розпочалася 17 років тому. Перші свої кроки на сцену діджей зробив разом із відомим репером Puff Daddy. Далі почав займатися сольною кар'єрою. Перша платівка "Electric Mistress" не стала популярною за межами Ізраїлю, але зірку почали впізнавати слухачі країни. Другий альбом був виданий через 2 роки "SStoppage Time". Композиції, які до нього входили, піднялися на лідируючі місця світових хіт-парадів. Далі збірка набула статусу золотого. Всього записано 10 альбомів, останній під назвою «What To Do EP» був представлений слухачам минулого року. Незважаючи на щільний концертний графік, артист часто приймає приватні запрошення, він не проти виступити на таких заходах, як:

  • дні народження;
  • ювілеї;
  • фестивалі;
  • весілля;
  • вечірки;
  • корпоративи.

  Концерт артиста складно назвати звичайним — справжня супер дискотека. Кожен, хто прийшов, залишиться у чудовому настрої надовго. Зірка вважає за краще спілкуватися з шанувальниками через свої твори, серед яких не лише нові композиції, а й відомі хіти:

  • Livia Bang The Drums;
  • Disorientation;
  • Nothing Can Be True;
  • The Mirror Game;
  • Fuf Get It Random.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Guy Gerber

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Guy Gerber

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Guy Gerber вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Guy Gerber залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Guy Gerber для вашого свята.

Видео Guy Gerber

Як замовити виступ Guy Gerber? Щоб замовити виступ Guy Gerber на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Guy Gerber.

Ми рекомендуємо запрошувати Guy Gerber до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Guy Gerber на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Guy Gerber у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский