Замовити артиста Jan Blomqvist amp Band

Jan Blomqvist amp Band Офіційний сайт агента

Ян Блумквіст – композитор та засновник самобутньої групи BLOMQVIST, що працює у стилі club soul. Музикант також пише запальні танцювальні треки у жанрі dancy electro-pop. Замовити концерт Яна Блумквіста можна через нашу агенцію – просто залиште свою заявку. Ми гарантуємо, що вам не доведеться зв’язуватися із посередниками чи переплачувати.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jan Blomqvist amp Band надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок та розквіт творчої кар’єри

  Майбутній артист із раннього дитинства любив співати. Його ніколи не вабило до поп-музики – Блумквіст цікавився роком та панком. У шкільні роки його не взяли до місцевої рок-групи, але Ян не опустив руки і продовжив завзяті музики. У двадцять один рік Блумквіст вперше почув про техно, і цей стиль музики його зацікавив. Після кількох років вивчення жанру та відвідування концертів Ян виступив перед трьома тисячами людей на фестивалі «fusion». Релізи музиканта з’являються на Dantze та Stil vor Talent. Потім він вирушає на гастролі та дає концерти у 350 містах світу. Слухачам особливо сподобалися такі треки:

  • Drift (feat. Aparde);
  • I Don’t Think About You;
  • Something Says;
  • Dancing People Are Never Wrong (Feat. The Bianca Story);
  • Black Hole Nights;
  • More (feat. Elena Pitoulis);
  • Dark Noise.

  Зараз Яна вважають фактично «першовідкривачем» концертної танцювальної музики, їм надихаються багато виконавців, які працюють у жанрі електронної музики.

  Декілька слів про композиції музиканта

  Музика Jan Blomqvist & Band сповнена атмосфери дощової Британії, тексту – абстрактним змістом. Жанри, в яких працює колектив (club soul, techo, electro pop), ідеально підходять для енергійних танців. Вокал Яна – окрема «родзинка» групи. Він меланхолійний і ліричний. Запросити виконавця можна практично на будь-яке свято: як на корпоратив, так і на вечірку на честь відкриття якогось закладу (наприклад, бару). Жива музика скрасить ваше свято та підніме настрій гостей. Будьте певні: захід запам’ятається надовго. Запрошений артист може виконати свої найпопулярніші композиції:

  • Dancing People Are Never Wrong (Feat. The Bianca Story);
  • Black Hole Nights;
  • Drift (feat. Aparde);
  • I Don’t Think About You; More (feat. Elena Pitoulis);
  • Dark Noise;
  • Something Says.

  Щоб уточнити деталі райдера, отримати детальну інформацію щодо умов замовлення виконавця – зв’яжіться зі співробітниками агентства.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jan Blomqvist amp Band

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jan Blomqvist amp Band

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jan Blomqvist amp Band вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jan Blomqvist amp Band залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jan Blomqvist amp Band для вашого свята.

Як замовити виступ Jan Blomqvist amp Band? Щоб замовити виступ Jan Blomqvist amp Band на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jan Blomqvist amp Band.

Ми рекомендуємо запрошувати Jan Blomqvist amp Band до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jan Blomqvist amp Band на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jan Blomqvist amp Band у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский