Замовити артиста Kush Kush

Kush Kush Офіційний сайт агента

До складу групи Kush Kush входять два молоді і дуже талановиті діджеї. У хлопців яскраві та запальні виступи. Ви можете запросити групу Kush Kush на захід через букінг-агентство BnMusic.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kush Kush надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія гурту Kush Kush

  Точна історія створення цієї групи невідома, адже молоді діджеї всіляко приховують особи, виступаючи в оригінальних заячих масках. Невідомість притягує до колективу юних і дорослих слухачів, тому сьогодні має солідну армію шанувальників. Найвідоміший трек колективу отримав назву Fight Back With Love Tonight, він набув популярності після того, як виконавці зняли на нього кліп, який виклали на YouTube. Кліп набрав близько 2 млн. переглядів, група здобула популярність. Ви можете замовити на свято гурт Kush Kush, звернувшись до нашого букінг-агентства!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kush Kush

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kush Kush

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kush Kush вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kush Kush залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kush Kush для вашого свята.

Видео Kush Kush

Як замовити виступ Kush Kush? Щоб замовити виступ Kush Kush на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kush Kush.

Ми рекомендуємо запрошувати Kush Kush до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kush Kush на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kush Kush у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский