Замовити артиста Kygo

Kygo Офіційний сайт агента

Норвезький діджей Кайго став відомим після появи в мережі реміксів на відомі пісні популярних співаків та гуртів. Оригінальні композиції виконавця звучать яскраво та обов'язково порадують гостей заходу. Замовити його можна через наше агентство без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kygo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Кайго народився у Сінгапурі, оскільки батьки часто подорожували. Коли Кіррі (справжнє ім'я хлопця) було 6 років, він почав грати на фортепіано. У 15 років за допомогою відеоресурсів він вивчав програми для створення музики, використовуючи MIDI-клавіатуру. Своє світове визнання Кайго отримав після реміксу на пісню I see fire і виходу синглу Firestone, які набрали багатомільйонні перегляди на Youtube. Після чого йому надійшли пропозиції від відомих музикантів про спільну роботу та виступи на великих фестивалях. За час творчої діяльності Кайго випустив 1 міні-альбом та 2 студійні, один з яких відразу став платиновим у кількох країнах. У 2018 році Kygo посів 32 місце серед найкращих діджеїв світу.

  Заходи

  У музиканта є величезний досвід виступів на великій сцені, тому він чудово почувається на заходах будь-якого формату: днях народження, ювілеях, тематичних вечірках, куди відвідувачі прийшли потанцювати. Kygo активно спілкується з публікою, жартує та підтримує позитивний настрій глядачів.

  Популярні композиції

  Серед найбільш відомих та улюблених шанувальниками композицій кубинського виконавця виділяються:

  • Intro;
  • Not Ok;
  • It Ain't Me;
  • Think About You;
  • Це місто.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kygo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kygo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kygo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kygo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kygo для вашого свята.

Видео Kygo

Як замовити виступ Kygo? Щоб замовити виступ Kygo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kygo.

Ми рекомендуємо запрошувати Kygo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kygo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kygo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский