Замовити артиста L.B. One

L.B. One Офіційний сайт агента

Молодий французький діджей LB One вже набув світової популярності, адже його музичні треки просто зачаровують слухачів. Якщо ви хочете відчути ритм, насолодитися сучасною музикою, то замовляйте LB One на корпоратив.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста L.B. One надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія діджея LB One

  Молодий діджей почав захоплюватися музикою на початку 90-х років минулого століття, захопившись популярним на той час хіп-хопом. Але, ближче познайомившись із світом творчості, він вибрав напрямок електро, в якому працює досі. Його треки займають лідируючі позиції у світових рейтингах, а 2014 року він випустив свій перший альбом. Якщо ви вирішите запросити LB One на захід, зможете вдосталь потанцювати під наступні композиції:

  • "Love Control";
  • "Night Dreaming";
  • "One Day".

  У нас ви дізнаєтеся про точний гонорар LB One, графік його виступів, адже BnMusic є офіційним представником діджея!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати L.B. One

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на L.B. One

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна L.B. One вказана для ознайомлення. Остаточний прайс L.B. One залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар L.B. One для вашого свята.

Видео L.B. One

Як замовити виступ L.B. One? Щоб замовити виступ L.B. One на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу L.B. One.

Ми рекомендуємо запрошувати L.B. One до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення L.B. One на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ L.B. One у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский