Замовити артиста Lost Frequencies

Lost Frequencies Офіційний сайт агента

Фелікс Де Лает — справжнє ім'я бельгійського діджея, який став всесвітньо відомим своїми танцювальними реміксами, створеними із «забутих частот» старих хітів. Ви можете запросити музиканта на захід та влаштувати справжнє танцювальне свято. Ми гарантуємо організацію його участі та високий рівень проведення концерту. Прямі контакти з агентом артиста дозволяють запропонувати нам вигідні умови букінгу та конкурентні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lost Frequencies надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок музичної кар'єри

  Фелікс Де Лает родом із Бельгії. Він народився 1993 року і виріс у родині музикантів. З дитинства грав на фортепіано та слухав найрізноманітнішу музику: джаз, рок, поп, R&B, хіп-хоп. Свої перші ремікси він створював за допомогою звичайного ноутбука та викладав в інтернет.

  Сходження на вершину

  У 20 років він прославився завдяки композиції Are You With Me американського музиканта Істона Корбіна. Ремікс потрапляє на верхні рядки хіт-парадів майже всіх європейських країн та набирає понад 200 мільйонів переглядів на YouTube. Другий сингл Reality приносить новий успіх, за яким дебютний реліз Less is More. Діджей гастролює Європою та Америкою, бере участь у престижних фестивалях Tomorrowland та Coachella.

  Де виступає музикант

  Діджей «Lost Frequencies» порадує любителів танцювальної музики на заході будь-якого формату та масштабу: від невеликої приватної вечірки до грандіозного фестивалю із багатотисячною аудиторією.

  Репертуар складається з нових композицій та реміксів, і всім відомих хітів:

  • "Like I Love You";
  • "Selfish Love";
  • "Reality";
  • "All or Nothing";
  • "American Boy";
  • "Melody";
  • "Send Her My Love".

  Lost Frequencies вміє створити атмосферу свята та драйву. Фелікс — відкрита та приємна у спілкуванні людина, із задоволенням контактує з шанувальниками, роздаючи автографи та фотографуючись із фанатами.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lost Frequencies

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lost Frequencies

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lost Frequencies вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lost Frequencies залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lost Frequencies для вашого свята.

Видео Lost Frequencies

Як замовити виступ Lost Frequencies? Щоб замовити виступ Lost Frequencies на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lost Frequencies.

Ми рекомендуємо запрошувати Lost Frequencies до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lost Frequencies на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lost Frequencies у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский