Замовити артиста Luis Fonsi

Luis Fonsi Офіційний сайт агента

Талановитий співак, чудовий композитор, харизматичний актор Luis Fonsi стане яскравою окрасою вашого заходу. Якщо ви звернетеся до нашого букінг-агентства, замовляючи співака Luis Fonsi на корпоратив, то гарантовано насолодьтеся його чарівним співом у призначений день.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Luis Fonsi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співака Luis Fonsi

  Виконавець має пуерто-риканське походження, народився він у простій сім'ї. Співак має музичну освіту, свій перший альбом, який підкорив серця мільйонів слухачів, які мешкають у Латинській Америці, він випустив у віці 20 років. Сьогодні у виконавця 9 студійних альбомів та кілька альбомів-збірників, він співпрацював із Крістіною Агілерою та Дедді Янки, спільна пісня з останнім принесла йому світову популярність. Розглянемо найпопулярніші пісні виконавця:

  • "Despacito", записана з Дедді Янкі;
  • "Llegaste Tú";
  • "Respira".

  Виконавець талановитий та артистичний, його концерт залишить у вас гарні спогади. На нашому офіційному сайті агента Luis Fonsi ви можете замовити організацію виступу співака на корпоративі, дні народження, весіллі та інших заходах.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Luis Fonsi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Luis Fonsi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Luis Fonsi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Luis Fonsi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Luis Fonsi для вашого свята.

Видео Luis Fonsi

Як замовити виступ Luis Fonsi? Щоб замовити виступ Luis Fonsi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Luis Fonsi.

Ми рекомендуємо запрошувати Luis Fonsi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Luis Fonsi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Luis Fonsi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский