Замовити артиста Martin Garrix

Martin Garrix Офіційний сайт агента

Титулований ді-джей та музичний продюсер, чиї композиції у жанрі електронної поп-музики підкорили публіку всіх континентів. Масштабні фестивалі музики, клубні вечірки, корпоративи великих компаній, інші грандіозні святкові заходи – ось куди поспішають запросити самородка Амстельвена. Ми знаємо райдер артиста, ведемо прямі переговори з його антрепренером, тому замовити в нашому агентстві виступ популярного діджея – реалізувати урочистий захід на високому рівні за адекватну ціну.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Martin Garrix надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Зліт кар'єри

  Любов до музики виявилася у Мартіна у віці 4 років, коли дитина вирішила освоїти гру на класичній гітарі. Однак після побаченого виступу знаменитого Tiesto на відкритті Олімпійських ігор у Греції (Афіни 2004), 8-річна дитина вирішила присвятити себе створенню треків у жанрі хардстайл – електронної танцювальної музики. Ще через 3 роки, купивши уживану недорогу техніку на заощаджені кишенькові гроші, 11-річний підліток почав творити свої перші композиції. Перший публічний виступ Мартіна відбувся на вечірці на честь його 14-річчя, де були присутні чотири сотні підлітків. Світова популярність та слава впала на юнака у 17 років, коли планета почула композицію «Animals» (2013 рік), яка безпрецедентно довго трималася у ТОП-10 треків багатьох країн. Подальша кар'єра самородка з Амстельвена – низка нагород, зізнання його таланту авторитетними музичними виданнями. Він мега затребуваний, а на його концертах, інших виступах, де панує атмосфера неймовірної енергетики, створеної скромним юнаком, що стоїть за обладнанням і натовпу, що збентежено усміхається, перебуває в екстазі на танцполі, завжди можна почути такі хіти, як:

  • "Animals";
  • "Wizard";
  • "The Only Way is Up";
  • "Like I Do";
  • Ocean, інші відомі композиції, а також нові твори, які талановитий ді-джей встигає зробити між виступами.

  Такий графік не дозволяє Мартіну приділяти час якимось стороннім захопленням. До того ж, відкривши в 2016 році власний лейбл STMPD RCRDS, юнак став музичним продюсером. І все ж таки Гаррікс знаходить у своєму графіку час для заняття благодійністю.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Martin Garrix

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Martin Garrix

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Martin Garrix вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Martin Garrix залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Martin Garrix для вашого свята.

Видео Martin Garrix

Як замовити виступ Martin Garrix? Щоб замовити виступ Martin Garrix на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Martin Garrix.

Ми рекомендуємо запрошувати Martin Garrix до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Martin Garrix на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Martin Garrix у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский