Замовити артиста Merk & Kremont

Merk & Kremont Офіційний сайт агента

Merk & Kremont – принци італійського EDM. Своїми незабутніми хітами вони захоплюють величезні танцмайданчики, їхню музику слухають на одному подиху. Ми із задоволенням організуємо для вас приголомшливу вечірку за участю Merk & Kremont без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Merk & Kremont надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Merk & Kremont (Фредеріко Меркурі та Джордано Кремон) – це дует видатних ді-джеїв. Благодійна та злагоджена робота привела їх до великої популярності, вони привернули увагу відомих хаус-ді-джеїв: Avicii, Steve Angelo, Hardwell та Nicky Romero. Наступним щаблем їхнього кар'єрного зростання стала співпраця з одним із найтоповіших лейблів «Spinnin` Records». У 2016 році Merk & Kremont зацікавлюються творчістю Боба Сінклера та випускають ремікс на його пісню Someone Who Needs Me. Цей трек невдовзі став хітом. Він прогримів на всіх європейських чартах, посідаючи перші позиції. «Get Get Down» – головний хіт літа, під нього танцювали мільйони людей на найкрутіших фестивалях та вечірках планети. А їхній кліп на цю пісню подивилися 28 млн людей на youtube. У 2018 році Merk & Kremont продовжили підкорювати музичну індустрію. Сингл Hands Up став їх візитною карткою. Під час створення цього хіта Merk & Kremont почали співпрацювати із поп-рок гуртом DNCE. Цей музичний перфоманс заслужив платиновий диск від Італійської Федерації звукозаписної індустрії (FIMI). Merk & Kremont – це вибух неймовірної, енергійної музики. Вони заряджають свою публіку яскравим EDM-шоу, яке точно запам'ятається надовго.

  Популярні композиції:

  1. "Sad Story";
  2. "Hands Up";
  3. "Sushi";
  4. "Kids";
  5. "Get Get Down".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Merk & Kremont

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Merk & Kremont

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Merk & Kremont вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Merk & Kremont залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Merk & Kremont для вашого свята.

Видео Merk & Kremont

Як замовити виступ Merk & Kremont? Щоб замовити виступ Merk & Kremont на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Merk & Kremont.

Ми рекомендуємо запрошувати Merk & Kremont до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Merk & Kremont на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Merk & Kremont у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский