Замовити артиста Moby

Moby Офіційний сайт агента

Річард Мелвіль Холл (справжнє ім'я Moby) вміє створювати електронну музику і також вміє добре продавати себе: спробуйте запросити виступити Moby безпосередньо. Не вийде. Секрет простий – він не працює "безпосередньо" принципово. Агенство BnMusic організує виступ Moby у будь-якій точці світу!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Moby надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Moby

  Подивіться це фото і вгадайте, скільки років Moby. Нізащо, якщо не знати точно! Цей виконавець легко зараховується до армії "вічно молодих", яким не страшний вік. Уродженець району Гарлем у Нью-Йорку, Мобі в 2 роки втратив батька в автокатастрофі, після чого вони з матір'ю повернулися на її батьківщину в Коннектикут. До музики хлопчик тягнувся з ранніх років, у чотири роки закочувавши істерику від того, що йому подобалася пісня на радіо, і він не хотів виходити з машини. До речі, найкращим другом у школі Річард був Роберт Дауні-Молодший. Що дивно, зі шкільної лави вони так і не бачились. Грати на гітарі хлопець почав із 1979 року. За короткий час він організував власний колектив і навіть розучив дві круті на ті часи композиції: Money і Birthday, які виконували Пінк Флойд і Бітлз відповідно… Змінивши штук із п'яти колективів, Moby нарешті створює власний стиль, дуже близький до Sex Pistols за звучанням . Вже 1983 року він презентував композицію Hit Squad for God. Загалом довелося проміняти навчання в коледжі не резидентство в одному з нічних клубів Нью-Йорка. Щоправда, грав Moby в "некасовий" час, між 3 і 5 годинами ранку. Натомість 1990-го презентував власну електронну програму. 1993 – рік випуску хіта Moby Moveç, який підніс його на 3-е місце в хіт-параді Великобританії. Але справедливістю найкращим альбомом вважається Everytime You Touch Me. У 1995 році, коли він вийшов, без проблем отримав звання альбому року. Потім у кар'єрі діджея Mobу настала перерва, і він почав створювати саундтреки до фільмів. Як і раніше, не відмовляється від того, щоб прокрутити свої старі добрі хіти наживо для замовника: у нас можна замовити Moby на корпоратив.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Moby

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Moby

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Moby вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Moby залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Moby для вашого свята.

Видео Moby

Песни Moby

Як замовити виступ Moby? Щоб замовити виступ Moby на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Moby.

Ми рекомендуємо запрошувати Moby до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Moby на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Moby у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский