Замовити артиста Nervo

Nervo Офіційний сайт агента

Колектив Нерво – союз двох привабливих білявок. Вони регулярно потрапляють на високі рядки міжнародних рейтингів діджеїв і невпинно колесять світом з концертами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nervo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про колектив

  Перша популярність до сестер прийшла після виходу написаного ними для Девіда Гетти треку When Love Takes Over. Тоді вони працювали на Sony/ATV Music Publishing. Після цього дівчата вирішили не зупинятися та розпочали співпрацю з такими артистами, як Армін ван Бюрен та Кайлі Міноуг. Вони регулярно потрапляють на обкладинки модних журналів типу Cosmopolitan, Vogue, Elle. Члени колективу брали участь як судді у шоу Ріанни «Styled to Rock». Улюблені жанри Нерво – прогресив-хаус, електро-хаус, EDM (електронна танцювальна музика).

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nervo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nervo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nervo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nervo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nervo для вашого свята.

Видео Nervo

Як замовити виступ Nervo? Щоб замовити виступ Nervo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nervo.

Ми рекомендуємо запрошувати Nervo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nervo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nervo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский