Замовити артиста Oliver Huntemann

Oliver Huntemann Офіційний сайт агента

З сучасних електронних музикантів Oliver Huntemann користується величезною популярністю. Артист, який виступає в жанрі техно вже майже два десятиліття, із задоволенням відвідає ваш захід та відіграє запальний сет. Ми допоможемо вам організувати свято та забезпечимо чудовий виступ.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Oliver Huntemann надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Музика чи військова справа

  Олівер із дитинства захоплювався музикою. Його улюбленим жанром був хіп-хоп та електронна танцювальна музика – EDM, техно. У школі хлопчик активно займався брейкдансом. Однак його батько не хотів синові кар'єри на сцені. Не сміючи не послухатися волі батька, Oliver Huntemann пішов військовими стопами старшого родича. Роки в авіаційній справі не минули даремно, а подарували хлопцеві навички роботи з технічним обладнанням. Вже в 20 років Олівер умів не тільки поводитися з діджейською вертушкою, а й самостійно її ремонтувати, паяти, покращувати.

  Покликання у серце

  Але займатися військовою справою до сивини Хюнтеман не збирався. Тому після кількох років, відданих служінню країні (до речі, музикант із Німеччини), юнак вирішує звільнитися з лав і присвятити життя улюбленому заняттю. Ще в частині він почав записувати перші треки, які подобалися товаришам по службі.

  Тоді ж з'явилися перші хіти:

  • Electric City;
  • Alde Liebe;
  • Playground;
  • Phreaks;
  • Sweet Sensations.

  Виступи Олівера можна назвати таємничими та запальними одночасно. Артист створює суміш світлового шоу та димової завіси. Його клубні хіти начебто пробираються крізь вечірній туман і залишаються у серці кожного учасника танцювального майданчика.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Oliver Huntemann

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Oliver Huntemann

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Oliver Huntemann вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Oliver Huntemann залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Oliver Huntemann для вашого свята.

Видео Oliver Huntemann

Як замовити виступ Oliver Huntemann? Щоб замовити виступ Oliver Huntemann на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Oliver Huntemann.

Ми рекомендуємо запрошувати Oliver Huntemann до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Oliver Huntemann на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Oliver Huntemann у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский