Замовити артиста Panjabi MC

Panjabi MC Офіційний сайт агента

Виконавець Panjabi MC – репер індійського походження, що працює у жанрах електроніка, альтернативний хіп-хоп, тріп-хоп та інших. Музикант користується популярністю в країнах Європи та СНД, адже у його композиціях збіднюються найкращі традиції класичної індійської музики та сучасної європейської.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Panjabi MC надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Panjabi MC

  Виконавець намагався писати пісні у віці 10 років, а на перші зароблені гроші він придбав синтезатор і почав експериментувати з музичними напрямками. Його робота увінчалася успіхом, тому за роки своєї творчої діяльності музикант випустив безліч популярних синглів та 5 альбомів. Його творчість прославляє старовинні музичні композиції північної Індії, просто підриваючи світовий танцпол. Поспішайте запросити Panjabi MC на корпоратив, адже його треки – це справжній витвір мистецтва:

  • "Mundian To Bach Ke";
  • "Rootz";
  • "Main Hogaya Sharabbi".

  Ці та інші композиції виконавця в різний час займали верхні рядки світових чартів, залучаючи до Panjabi MC нових і нових шанувальників!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Panjabi MC

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Panjabi MC

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Panjabi MC вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Panjabi MC залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Panjabi MC для вашого свята.

Видео Panjabi MC

Як замовити виступ Panjabi MC? Щоб замовити виступ Panjabi MC на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Panjabi MC.

Ми рекомендуємо запрошувати Panjabi MC до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Panjabi MC на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Panjabi MC у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский