Замовити артиста Parah Dice

Parah Dice Офіційний сайт агента

Parah Dice – загадковий deep-house виконавець із Німеччини. Його дебютний сингл «Hot» підірвав усі європейські та американські хіт-паради. Ми із задоволенням допоможемо вам запросити Parah Dice на вашу вечірку без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Parah Dice надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Parah Dice – новий погляд на сучасний дип-хаус. Завдяки нетиповому звучанню, він звернув на себе увагу найавторитетніших музичних радіостанцій. Parah Dice – фронтмен електронного лейблу musicTap, відомого по спільній роботі з американським дрім-поп колективом гуртом Cigarettes After Sex та американським фолк-музикантом Філом Мадейрою. Трек «Summer» став головним дип-хаусом хітом минулого літа та облетів усі світові музичні платформи. У створенні взяла участь австралійська поп-виконавиця Вероніка Браво. Композиція тривалий час займала провідні позиції на європейських танцювальних майданчиках. Трампліном для успішного музичного майбутнього став сингл «Hot», який сподобався мільйонам слухачів. Цей трек підірвав усі світові топ-чарти та став гімном вечірок електронної музики. За лічені дні він зміг підкорити вершину Deep House індустрії. Відмінною рисою Parah Dice є гармонійне поєднання східних мотивів та атмосферного дип-хаусу. Його творчість залишає глибокий слід у пам'яті та змушує прослуховувати треки знову і знову. Незвичайний стиль та таємниче звучання Parah Dice занурять вас в атмосферу яскравих софітів та спекотних танців. Вечірка, із запрошеним на неї Parah Dice, надовго запам'ятається вам та вашим гостям.

  Популярні композиції:

  1. "Hot";
  2. "Summer".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Parah Dice

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Parah Dice

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Parah Dice вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Parah Dice залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Parah Dice для вашого свята.

Видео Parah Dice

Як замовити виступ Parah Dice? Щоб замовити виступ Parah Dice на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Parah Dice.

Ми рекомендуємо запрошувати Parah Dice до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Parah Dice на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Parah Dice у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский