Замовити артиста Parov Stelar

Parov Stelar Офіційний сайт агента

Parov Stelar – австрійський музикант, композитор, продюсер та діджей. Його музичний стиль заснований на поєднанні джазу, хауса, електро та поп-музики. BnMusic співпрацює з артистом без посередників. Бронюйте виступ Parov Stelar без переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Parov Stelar надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Біографія артиста

  Маркус Фюредер вперше став займатися музикою як продюсер і діджей у нічних клубах у 1990-х. Маркус випускав свої перші максі-сингли під псевдонімом Plasma та своїм справжнім. У 2003 році заснував власний лейбл Etage Noir Recordings, де й випускався згодом. Через рік під сценічним псевдонімом Parov Stelar був випущений EP Kiss Kiss, за яким пішов LP Rough Cuts. Парів Стелар – один із небагатьох, хто грає електронну свінгову музику в Європі. За свою кар'єру Маркус встиг попрацювати з Ланою Дель Рей, Браяном Феррі та Леді Гагою.

  Чого чекати від виступу

  Завдяки своєму точно вивіреному звуковому міксу з джазу та електронної музики, Parov Stelar зайняв своє унікальне становище у світі музики. Його твори адресовані як клубній аудиторії, так і недосвідченому слухачеві. Його незвичайний підхід до музичного виробництва у поєднанні з першокласним почуттям естетики призвів до популярності по всьому світу і зробив Parov Stelar одним із найяскравіших та найуспішніших артистів у своєму роді. Живий виступ Parov Stelar зробить незабутнім Ваш корпоративний захід, будь то весілля, день народження чи музичний фестиваль. Запросіть Маркуса Фюредера та його колектив та прикрасьте Ваше свято атмосферою джазового клубу та електронної вечірки.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Parov Stelar

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Parov Stelar

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Parov Stelar вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Parov Stelar залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Parov Stelar для вашого свята.

Видео Parov Stelar

Як замовити виступ Parov Stelar? Щоб замовити виступ Parov Stelar на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Parov Stelar.

Ми рекомендуємо запрошувати Parov Stelar до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Parov Stelar на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Parov Stelar у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский