Замовити артиста Pascal Letoublon

Pascal Letoublon Офіційний сайт агента

Французький діджей прославився своїми електронними синглами жанру deep house, який відрізняється щільним атмосферним звучанням. Досить повільний темп, мелодійність, соул-вокал є трендовими. Ми пропонуємо замовити виступ без переплат, посередників і ваш вечір стане неповторним!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Pascal Letoublon надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Ще зі шкільної лави Паскаль, який народився 1997 року в заможній родині, захопився музикою. Батьки купили сину гітару, найняли кращих репетиторів на навчання грі та вокалу. Навчання в міжнародному бізнес-інституті Парижа поєднувалося за участю у складі місцевої рок-групи, де студент провів чотири незабутні роки. Цікавий стилем електро юнак написав перший трек «Дружні контакти», вклавши чималі кошти.

  Слава

  Записана на престижній студії мелодія зазвучала на провідних радіостанціях, Інтернет-каналах, клубах, ТБ. Хіт-паради піднімали шлягер до верхніх сходів, де він крутився більше місяця. Ім'я Летублон прогриміло у європейських країнах раніше, ніж він вирушив гастролювати. Відмінне музичне чуття дозволяє безпомилково вгадувати: чергова пісня потрапить на перші місця чартів, над чим музикант сьогодні успішно працює.

  Особисте життя

  Молода людина зустрічається з дівчиною, займається благодійністю, любить мандрувати. Він доброзичливий до людей, дарує шанувальникам посмішки, завжди із задоволенням позує для спільних фото. Його девіз: добро повертається сторицею.

  Відомі композиції:

  1. "Friendships";
  2. "Fall For You";
  3. "Believe In Me";
  4. "Without You";
  5. Stay The Night.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Pascal Letoublon

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Pascal Letoublon

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Pascal Letoublon вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Pascal Letoublon залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Pascal Letoublon для вашого свята.

Видео Pascal Letoublon

Як замовити виступ Pascal Letoublon? Щоб замовити виступ Pascal Letoublon на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Pascal Letoublon.

Ми рекомендуємо запрошувати Pascal Letoublon до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Pascal Letoublon на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Pascal Letoublon у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский