Замовити артиста Paul Oakenfold

Paul Oakenfold Офіційний сайт агента

Пол Окенфолд, британський ді-джей, набув широкої популярності ще в 90-х роках, але досі його альбоми затребувані серед шанувальників електронної трансової музики. Наше агентство пропонує замовити виступ відомого музиканта на будь-який захід без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Paul Oakenfold надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  Артист увійшов до еліти ді-джеїв, коли запропонував широкій аудиторії новий напрямок, названий ним «транс». Також вважається одним із батьків-засновників стилю acid-house. Неповторний жанр Окенфолда був високо оцінений після двогодинного сету на радіо ВВС у 1994-му році. Досі передача Goa Mix дуже популярна. Глибокодумну лірику і дивовижні звукові ефекти ді-джей поєднує у відомі композиції. Навіть сучасній молоді відомі його знамениті Southern Sun, Stonehenge, Ready Steady Go та Dread Rock. Остання композиція була написана спеціально для саундтреку до фільму "Матриця". Цікаво, що у дитинстві музикантові поставили діагноз «дислексія», який йому вдалося подолати. Сьогодні він активно допомагає дітям-дислектикам у всьому світі.

  Вечірка з Окенфолдом

  Гастролі в Окенфолда — явище часте, він має дуже багато російських шанувальників різного віку. Щоб запросити діджея на корпоратив, потрібно врахувати, що це не буде легкою музикою, під яку можна сидіти за столом і спілкуватися. На своїх виступах артист створює «космічну» атмосферу, занурюючи всіх у стан легкого трансу. Тому свято з Окенфолдом краще організовувати для активних рухливих молодих (або не дуже) людей, які готові кілька годин провести на танцполі.

  Найпопулярніші композиції

  1. Ready Steady Go
  2. Southern Sun
  3. Starry Eyed Surprise
  4. Dread Rock
  5. Hypnotized
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Paul Oakenfold

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Paul Oakenfold

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Paul Oakenfold вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Paul Oakenfold залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Paul Oakenfold для вашого свята.

Видео Paul Oakenfold

Як замовити виступ Paul Oakenfold? Щоб замовити виступ Paul Oakenfold на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Paul Oakenfold.

Ми рекомендуємо запрошувати Paul Oakenfold до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Paul Oakenfold на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Paul Oakenfold у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский