Замовити артиста Pete Tong

Pete Tong Офіційний сайт агента

Pete Tong – діджей із Великобританії, що спеціалізується на електронній музиці. Культова фігура, яка понад 30 років вважається лідером напряму. Найвідоміші вечірки Тонга відбуваються у Мецці шанувальників нічних клубів – на Ібіці. Замовте виступ артиста на корпоративі, святі у букінг-агентстві BnMusic за оптимальною ціною. Працюємо безпосередньо із представниками зірки. Не доведеться переплачувати посередникам.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Pete Tong надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  На початку кар'єри

  Популярність до Тонгу прийшла завдяки регулярним появам на радіо. Наприкінці 1970-х став провідним на єдиній європейській соул-станції. У 1981 р. запрошений на національне радіо Великобританії до програми Пітера Пауела. Композиції діджея вперше почула уся країна. Виступає у жанрі хауса та електронної музики.

  На піку популярності

  На початку 1990-х про діджеї дізналися далеко за межами Англії. Популярність до музики прийшла після появи авторської програми на національному радіо. Проект Essential Selection виходив у найрейтинговіший час – увечері в п'ятницю, перед клубним уїк-ендом. Програма існує сьогодні за назвою Pete Tong. В ефірі звучать новинки хауса та електронної музики.

  Нові композиції

  У 59 років Піт Тонг не збирається вирушати на відпочинок. Музикант продовжує працювати в ефірі, регулярно виступає у клубі Pure Pacha на Ібіці. Сюди приїжджають його шанувальники з іншого кінця світу. У клубі Тонг виступає у статусі запрошеної зірки.

  Піт постійно радує фанатів новими популярними треками:

  • La Ritournelle;
  • You Got The Love;
  • Ear Damage;
  • Unfinished Sympathy.

  Якщо потрібно зробити клубну вечірку, запросіть англійця на свій захід. Це культовий діджей, який змусить гостей надовго запам'ятати вечір.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Pete Tong

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Pete Tong

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Pete Tong вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Pete Tong залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Pete Tong для вашого свята.

Видео Pete Tong

Як замовити виступ Pete Tong? Щоб замовити виступ Pete Tong на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Pete Tong.

Ми рекомендуємо запрошувати Pete Tong до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Pete Tong на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Pete Tong у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский