Замовити артиста Pierre Sarkozy

Pierre Sarkozy Офіційний сайт агента

П'єр Саркозі віднедавна став відомим клубним діджеєм у Франції. Проте, музикант активно гастролює і за кордоном. Тому пропонуємо вам насолодитися виступом паризького юнака. Ми надаємо необхідні послуги на запрошення артиста на вашу вечірку та зробимо це без додаткових націнок.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Pierre Sarkozy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Син президента

  Pierre Sarkozy отримав широку увагу публіки не лише через свої музичні досягнення. Це рідний син французького президента. Волею долі хлопчик не зробив кар'єру у політиці. Його завжди приваблювала сцена, а точніше клуби. Але хлопець не витрачав гроші впливового батька, як це можна припустити з першого разу. Хлопець завжди хотів здійснити свою мрію та записувати власну музику. У підлітковому віці він познайомився спаризьким бомондом від імені електронних DJ. Поступово П'єр навчився справлятися з апаратурою і почав записувати власні треки. Серед його хітів можна назвати Gabana.

  Активне концертне життя

  Зараз юнак влаштовує гастролі європейськими клубами. Зрозуміло, його стиль підходить для молодіжних заходів. Це вечірки на відкритому повітрі, а також свята у клубах та на приватних корпоративах. Діапазон виступів дозволяє догодити різній публіці. Тут і стильні хіп-хопові інструментали, і сучасні танцювальні треки, і дрібка рейверського божевілля. Запальна енергетика передається від запрошеного артиста та на танцпол.

  Слухачі зможуть насолодитися піснями у жанрах:

  • House;
  • Hip-Hop;
  • Hi-NRG;
  • Electronic Dance Music;
  • Pop.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Pierre Sarkozy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Pierre Sarkozy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Pierre Sarkozy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Pierre Sarkozy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Pierre Sarkozy для вашого свята.

Видео Pierre Sarkozy

Як замовити виступ Pierre Sarkozy? Щоб замовити виступ Pierre Sarkozy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Pierre Sarkozy.

Ми рекомендуємо запрошувати Pierre Sarkozy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Pierre Sarkozy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Pierre Sarkozy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский