Замовити артиста Robin Schulz

Robin Schulz Офіційний сайт агента

Відомий діджей Робін Шульц родом із Німеччини. Він грає композиції, які за стилем відносяться до хауса, поп-і денс-музики. Вирішуючи запросити виконавця на захід, ви гарантовано отримаєте яскраву програму, яка запам'ятається всім гостям. Замовити Robin Schulz можна через нашу агенцію. Ми пропонуємо зробити це без залучення посередників, а отже, без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Robin Schulz надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Батько Робіна був професійним діджеєм, що, безсумнівно, мало великий впливом геть становлення особистості хлопчика у тому напрямі. У 17 під враженням від Tiësto та Van Helden Шульц починає експериментувати з музикою. Але лише за кілька років починає вивантажувати свої роботи в Інтернет. Однак світ дізнається про діджея лише у 2014 році, коли йому виповнилося 27 років. Тоді він випустив ремікси пісні «Waves» та «Prayer in C», які зайняли перші місця в багатьох чартах і принесли величезну популярність в Америці та Європі. Його майже одразу номінували на «Греммі». У наступні 4 роки музикант випускає 3 студійні альбоми, безліч синглів з відомими виконавцями, а також документальний фільм.

  Заходи

  Найбільш підходящими заходами для запрошення Robin Schulz будуть: весілля, дні народження, фестивалі та вечірки. Співак відкритий до спілкування з глядачами та гостями, харизматичний і доброзичливий, а його яскраві мелодії точно допоможуть створити відповідний настрій і приємну, незабутню атмосферу.

  Популярні композиції

  Найбільшу популярність музичному колективу принесли такі хіти:

  • Tonight And Every Night;
  • Higher Ground;
  • Un Sueno;
  • Outro;
  • Intro.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Robin Schulz

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Robin Schulz

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Robin Schulz вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Robin Schulz залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Robin Schulz для вашого свята.

Видео Robin Schulz

Як замовити виступ Robin Schulz? Щоб замовити виступ Robin Schulz на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Robin Schulz.

Ми рекомендуємо запрошувати Robin Schulz до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Robin Schulz на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Robin Schulz у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский