Замовити артиста Skin

Skin Офіційний сайт агента

Skin не лише чудовий діджей для танцювальної вечірки, а й відома співачка у жанрі альтернативного року! Її живий виступ стане родзинкою для будь-якого свята.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Skin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  "Skunk Anansie": потужний старт

  "Skunk Anansie" стала одним із відкриттів незалежної сцени 1994 року. Головними причинами успіху колективу стали вокальні дані та харизма їхньої вокалістки Skin. "Skunk Anansie" навіть отримали номінацію MTV Europe Music Awards за найкращий живий виступ! Паралельно з виступами зі "Skunk Anansie", співачка записує кілька треків зі сторонніми артистами. Найвідоміший – «Carmen Queasy», записаний разом із електронником Максимом із «The Prodigy».

  Сольні експерименти

  Після тимчасового розпаду "Skunk Anansie", вокалістка почала писати музику самостійно. У 2003 вийшов перший сольник «Fleshwounds», який потрапив до топ-10 альбомів року Італії, що продаються. Другий альбом співачки Fake Chemical State був менш популярним, але один з головних треків Purple досить довго тримався в європейських чартах.

  Популярні композиції:

  • Just Let the Sun
  • Faithfullness
  • Purple
  • Alone in my Room
  • Trashed

  Skin за межами року

  У 2009 вокалістка "Skunk Anansie" купила у свого приятеля діджейський мікшер "Pioneer" – з цього почалася успішна кар'єра діджея. Усього за кілька років вона встигла виступити зі своїми діджейськими техно-сетами на багатьох великих майданчиках. Інтереси співачки великі і поширюються на багато творчих сфер: дівчина часто виступає моделлю для модних брендів, а також знімається в кіно.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Skin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Skin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Skin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Skin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Skin для вашого свята.

Видео Skin

Як замовити виступ Skin? Щоб замовити виступ Skin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Skin.

Ми рекомендуємо запрошувати Skin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Skin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Skin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский