Замовити артиста Sonique

Sonique Офіційний сайт агента

Британська співачка Сонік стала відомою не лише як виконавиця транс- та хаус-хітів, а й як діджей. Її присутність зробить будь-який захід яскравим, незабутнім і незвичайним. Запросити Сонік на корпоратив, день народження чи іншу урочистість можна, зв'язавшись з нашим агентством. Ми надаємо послуги без залучення посередників, а отже, без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sonique надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Соня Кларк – справжнє ім'я Sonique – народилася у Лондоні. У дитинстві вона була захоплена спортом та займалася легкою атлетикою. Музикою дівчина зайнялася у 17 років і розпочала з виступів у місцевій групі. Після розпаду колективу Сонік уклала контракт із звукозаписною компанією. Перший їхній спільний трек потрапив у топ-40 Великобританії, що зробило співачку популярною. За свою кар'єру Sonique записала 4 альбоми, перший із яких став платиновим. Також вона має безліч синглів, які займали місця в топах різних країн по всьому світу. Крім того, Сонік займається не лише виконавською кар'єрою, а й розвивається як діджей. Майстерність мікшування вона вивчала протягом трьох років.

  Заходи

  Абсолютно будь-який захід за участю Сонік стане незабутнім. Дівчина прикрасить своїми композиціями весілля, банкет, день народження, тематичну вечірку, на якій зберуться любителі трансу та хауса. Співачка без сорому спілкується з глядачами, створюючи у тих чудовий настрій.

  Найкращі хіти

  Під час виступу музиканти обов'язково виконують найкращі композиції, серед яких шанувальники найбільше вирізняють:

  • Born To Be Free;
  • Learn To Forget;
  • Take Control;
  • Hear My Cry;
  • I'm Gonna Love You.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sonique

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sonique

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sonique вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sonique залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sonique для вашого свята.

Видео Sonique

Як замовити виступ Sonique? Щоб замовити виступ Sonique на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sonique.

Ми рекомендуємо запрошувати Sonique до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sonique на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sonique у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский