Замовити артиста Suzy Solar

Suzy Solar Офіційний сайт агента

Сьюзі Солар – відома своїми епічними виступами вокалістка, ді-джей та продюсер. Музика у виконанні Suzy Solar буквально підриває танцпідлоги. Серед її фанатом в основному підлітки та молоді люди, але це не заважає вважати її однією із зірок світового масштабу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Suzy Solar надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Suzy Solar – музична кар'єра

  Suzy Solar навчалася діджейної майстерності з 13 років. Американка за походженням, вона зуміла завоювати серця не лише співвітчизників, а й європейців. У 1988 році Сьюзі Солар стає солісткою групи DEAD, творчість якої була заснована на панк-металевому напрямі. Після випуску платівки Gore Records гурт розпався і виконавиця стала працювати на телебачення, пропагуючи готичний стиль. Починаючи з 1990 року, Сьюзі Солар відвідує танцювальні рейви, виступає на вечірках. У цей час вона починає працювати над власними треками і синглами.

  Сьюзі Солар – подарунок сучасної молоді

  Великою популярністю серед фанатів користуються такі мікс-альбоми виконавиці, як "The Perfect Trance" та "Perfect Trance 2.0". Suzy Solar виступає в популярних нічних клубах, охоче відгукується на пропозиції про виступ на ювілеях та на весіллях. Вона відома як радіоведуча, програми якої транслюються у всьому світі.

  Чому варто запросити Suzy Solar на корпоратив

  Музика у виконанні Suzy Solar оживає. Ще в дитинстві вона поставила собі за мету навчитися грати саме на живих інструментах, і досягла її. Запросивши Suzy Solar на корпоративний захід у вигляді подарунка шефу, або гостям в цілому, ви точно не помилитеся.

  Офіційний менеджер Suzy Solar

  Як офіційні менеджери Suzy Solar, ми з упевненістю можемо сказати, коли і де варто очікувати наступного її виступу, готові підлаштувати графік таким чином, щоб зірка потрапила саме на ваш захід.

  Як замовити виступ Suzy Solar

  Для замовлення виступу достатньо зв'язатися з нами, домовитись про дату та оплату послуг. Жодних накладок, пов'язаних з неможливістю приїзду діджея в обумовлений день, не виникає.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Suzy Solar

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Suzy Solar

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Suzy Solar вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Suzy Solar залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Suzy Solar для вашого свята.

Як замовити виступ Suzy Solar? Щоб замовити виступ Suzy Solar на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Suzy Solar.

Ми рекомендуємо запрошувати Suzy Solar до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Suzy Solar на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Suzy Solar у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский