Замовити артиста Taboo from Black Eyed Peas

Taboo from Black Eyed Peas Офіційний сайт агента

Табу – псевдонім американського реп-виконавця Хайме Луїса Гомеса, відомого всім учасника популярного гурту The Black Eyed Peas. Артист чудово володіє репом, ретро та хіп-хоп стилем виконання. Наше агентство працює безпосередньо із закордонними зірками, пропонує вигідні умови для контракту. Ми із задоволенням допоможемо вам організувати виступ улюбленого виконавця без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Taboo from Black Eyed Peas надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Хайме народився у Каліфорнії, все життя прожив у Лос-Анджелесі, вивчився та став відомим брейк-дансером у штаті. Перша популярність як танцюрист дала йому можливість бути поміченим Вільямом Адамсом, який запросив його до групи. У 1995 році була створена Black Eyed Peas. Протягом тривалого часу гурт не міг завоювати популярність. У 2003 році до групи приєдналася вокаліста Стейсі Фергюсон, був записаний третій альбом, який увірвався на вершини хіт-парадів і досяг рекордного продажу. “The Black Eyed Peas” стали не просто відомими, а найбільшою групою серед усіх зарубіжних виконавців. Табу займався не лише музичною кар'єрою, а й пробував свої сили у створенні дизайнерського взуття. Було запущено дві лінії взуття, обидві успішно продавалися. Хайме випустив книгу про своє життя, про те, як розпочиналася його музична кар'єра. Зараз Табу виступає як сольний виконавець і DJ. Він гастролює містами, зарубіжними країнами, дає концерти і виступає на заходах. Кожен його трек – це величезний сплеск енергії.

  Популярні хіти

  • "I don not wanna dance";
  • "Transm1t";
  • "Zumbao";
  • "The moment";
  • "This is our life".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Taboo from Black Eyed Peas

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Taboo from Black Eyed Peas

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Taboo from Black Eyed Peas вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Taboo from Black Eyed Peas залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Taboo from Black Eyed Peas для вашого свята.

Видео Taboo from Black Eyed Peas

Як замовити виступ Taboo from Black Eyed Peas? Щоб замовити виступ Taboo from Black Eyed Peas на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Taboo from Black Eyed Peas.

Ми рекомендуємо запрошувати Taboo from Black Eyed Peas до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Taboo from Black Eyed Peas на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Taboo from Black Eyed Peas у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский