Замовити артиста The Chainsmokers

The Chainsmokers Офіційний сайт агента

Американський дует The Chainsmokers складається з Ендрю Таггарта та Алекса Полла – виконує поп-музику, і як показує час робить це дуже добре. Хлопці здобули популярність, випустивши у 2014 році трек «#Selfie». Композиція одразу увійшла до хіту парад електронної музики для танців, і незабаром посіла там перше місце. Хлопці потрапили на 59-у церемонію Греммі зі своєю роботою «Don't Let Me Down» і в категорії танцювальної музики посіли перше місце. Альбом, написаний у 2017 році, отримав платину в США. Артистів можна замовити безпосередньо в нашому агентстві, уникнувши переплат та довгих розмов із менеджерами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Chainsmokers надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  Ендрю Таггарт прийшов у групу не одразу. Він змінив іншого музиканта, який разом із Алексом Поллом розпочинав кар'єру. Відхід артиста не став несподіванкою, тому менеджер гурту зміг швидко знайти йому заміну. Таким чином, сформувався основний кістяк.

  Пік популярності

  Світанком групи можна назвати 2014 рік, коли було написано трек #Selfie, що став візитною карткою групи. У успіх авантюри ніхто не вірив, поки запис не став першим у топі танцювальної музики, і грав з усіх телефонів світу.

  Для кого підходить і на що чекати від виступу

  Група підійде для заходів неофіційного типу, наприклад, студентських вечірок чи молодіжних форумів. Діджеї відкриті і дуже часто спілкуються зі своєю аудиторією постійно розігріваючи її. Атмосфера на їхніх концертах сподобається любителям потанцювати під електронну музику.

  Найпопулярніші пісні

  Список найвідоміших пісень:

  • "Who do you love";
  • "Call you mine";
  • "Don't Let Me Down";
  • "#Selfie";
  • "Do you mean".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Chainsmokers

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Chainsmokers

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Chainsmokers вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Chainsmokers залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Chainsmokers для вашого свята.

Видео The Chainsmokers

Як замовити виступ The Chainsmokers? Щоб замовити виступ The Chainsmokers на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Chainsmokers.

Ми рекомендуємо запрошувати The Chainsmokers до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Chainsmokers на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Chainsmokers у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский