Замовити артиста Tomcraft

Tomcraft Офіційний сайт агента

Tomcraft – затребуваний німецький музикант, діджей та продюсер. Справжнє ім'я – Thomas Brückner. Жанр – техно, транс, електро. Набридли похмурі свята? Настав час внести стильну родзинку в торжество! Наше агентство допоможе запросити DJ Tomcraft без посередників та переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tomcraft надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  З самого дитинства артист був нероздільний з музикою, але професійну діяльність він розпочав лише у 18 років. Перші дві композиції Viva, 25:17 були записані в оригінальному стилі, який нагадував біблійне читання, тому й не змогли стати досить популярними серед слухачів. Пік слави припав саме на той час, коли вийшов трек під назвою Mind, який посів 20 місце на місцевому хіт-параді. Майже відразу після цього вийшов новий твір — «Loneliness», саме вона принесла світову популярність і посіла перше місце на танцювальному параді Британії. Загалом артист випустив 5 альбомів.

  Незважаючи на те, що зірка постійно працює та гастролює, він ніколи не проти у вільний час виступити на таких заходах, як:

  • корпоративи;
  • фестивалі;
  • дні народження;
  • ювілеї;
  • вечірки.

  Будь-який захід – це справжнє сучасне техно-шоу. Артист з перших хвилин виступу намагається налагодити музичне спілкування з шанувальниками, іншого спілкування на момент роботи не приймає. Але після вечірки він дозволяє собі затриматися і поспілкуватися з бажаючими.

  У його програми включені не лише найвідоміші хіти, а й ті, які поки що ніхто не знає:

  • Zounds of Arca;
  • Rock "N" Roller;
  • Loneliness;
  • The Mission;
  • Da Disco.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tomcraft

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tomcraft

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tomcraft вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tomcraft залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tomcraft для вашого свята.

Видео Tomcraft

Як замовити виступ Tomcraft? Щоб замовити виступ Tomcraft на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tomcraft.

Ми рекомендуємо запрошувати Tomcraft до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tomcraft на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tomcraft у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский