Замовити артиста Willy William

Willy William Офіційний сайт агента

DJ Willy William – продюсер, музикант та композитор, який виконує танцювальну музику, а також жанри реггетон та мікс. Популярність до нього прийшла завдяки класній клубній музиці, тому замовити DJ Уїллі Вільям на корпоратив прагнуть люди, які хочуть справити враження та організувати по-справжньому запальну вечірку!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Willy William надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Willy William

  Народився Уїллі Вільям у 1981 році, він отримав популярність через клубні музичні мікси, які він часто записував зі світовими поп-зірками. Він працював з Lylloo, Frédéric François, DJ Assad та іншими, набуваючи все більшої популярності на світовій сцені. Крім виконання музики, Willy William займається написанням пісень та продюсуванням виконавців. Наприклад, виконавець, створюючи музичні ремікси різних пісень, не просто опрацьовує їх, а й додає в композицію щось нове, змушуючи звичну музику звучати зовсім інакше. До найбільш вдалих композицій діджея варто віднести: • English in New York (пісня Стінга, виконана в ямайському стилі); • «Ego» (зайняв лідируючі місця у музичних рейтингах, відеокліп зібрав понад 50 млн. переглядів); • «Li tourner» (лідирував у музичних чартах). З 2013 року діджей працює з колективом Collectif Métissé, хоча виступає і сольно на дискотеках, корпоративах та інших заходах. І ви прямо зараз можете замовити на свято DJ Willy William, адже його треки змусять танцювати аж до ранку ваших гостей! Не шукайте контактів DJ Willy William, а замовте його концерт у нашому букінговому агентстві BnMusic.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Willy William

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Willy William

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Willy William вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Willy William залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Willy William для вашого свята.

Видео Willy William

Як замовити виступ Willy William? Щоб замовити виступ Willy William на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Willy William.

Ми рекомендуємо запрошувати Willy William до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Willy William на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Willy William у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский