Замовити артиста Yves Larock

Yves Larock Офіційний сайт агента

Явес Чемінейд, більш відомий як Yves Larock – електронний музикант, який вніс революцію у світ стилю хаус. Саме він об'єднав європейський хаус із африканськими традиціями та популяризував такий симбіоз у всьому світі. Ми допоможемо організувати яскравий виступ артиста і запалити публіку будь-якого віку.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Yves Larock надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Швейцарський камерунець із Франції

  По батьковій лінії Явес має коріння з африканського материка. Тому з дитинства його тягло до запальних ритмів афробіту. Поступово він все більше знайомився з традиційною музикою та експериментував зі своїм стилем. Ключовим моментом став переїзд із рідної Швейцарії до Франції. Там він познайомився з модними музичними продюсерами Бобом Сінгларом та Мартіном Солвейгом.

  Усі зірки Африки

  Разом вони створили проект під назвою «Зірки з усієї Африки». Там брали участь різноманітні співаки з чорного континенту. Зрозуміло, про них спочатку не було відомо у Європі. Але після запису з такими знаменитими музикантами до них прийшла популярність не тільки в локальних країнах. Першим хітом Ларока став трек "Rise up" feat. Jaba. Особливості стилю цього об'єднання, та Явеса зокрема – якісне переплетення звичних європейському вуху ритмів хауса та запальні афробітові ритми. Плюс зверху йде вокальна лінія, що запам'ятовується, яка додає родзинку в кожну пісню.

  А ключових речей у діджея кілька:

  • Rise Up;
  • The Zoo;
  • Say Yeah;
  • Million Miles;
  • Glory.

  Музичний супровід Yves Larock відмінно підійде для тематичної або костюмованої вечірки.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Yves Larock

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Yves Larock

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Yves Larock вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Yves Larock залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Yves Larock для вашого свята.

Видео Yves Larock

Як замовити виступ Yves Larock? Щоб замовити виступ Yves Larock на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Yves Larock.

Ми рекомендуємо запрошувати Yves Larock до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Yves Larock на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Yves Larock у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский