Замовити артиста Zedd

Zedd Офіційний сайт агента

Ді-джей Zedd створює композиції в стилі електро-хаус, але із задоволенням застосовує інші жанри, а також їх комбінації. Виходець із Росії набув популярності у Німеччині. У 2014 році отримав Греммі за найкращий танцювальний запис і увійшов до десятки найоплачуваніших діджеїв світу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Zedd надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Ді-джей Zedd знайомився з різними інструментами з самого дитинства, а 2002 року вступив у хардкорне рок-тріо Dioramic. Але справжню славу виконавцю принесли його композиції у стилі електро-хаус, перша з яких поширилась у 2009 році. Тоді він виграв конкурс реміксів з релізом The Anthem, який увійшов Beatport Electrohouse Top 20. На пік популярності його підняв альбом Clarity, який був випущений в 2012 році. Зараз на рахунку артиста два диски (другий – True Colors, 2015), безліч окремих треків, записаних у співпраці з зірками світового рівня, а також успішна робота як продюсер. На церемонії нагородження Греммі у 2018 році Антон представив свою нову композицію The Middle, яка моментально стала постійним учасником чартів. Ді-джей Zedd вміє заводити натовп та створює хітові танцювальні мелодії. Він ідеально доповнить масові заходи – приватні чи загальноміські.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Zedd

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Zedd

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Zedd вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Zedd залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Zedd для вашого свята.

Видео Zedd

Як замовити виступ Zedd? Щоб замовити виступ Zedd на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Zedd.

Ми рекомендуємо запрошувати Zedd до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Zedd на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Zedd у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский